Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yenge dövmek

Kahve falında yenge dövmek kısmetinin bollaşacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, konfor içinde olacağına, borçlarını ödeyeceğine, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine tabir olunur.

Kahve falında yenge dövmek gördüyseniz:

  • Yeni yetenekler edinmeniz veya verdiğiniz hizmetleri geliştirmeniz durumunda hayatınızı kazanma biçiminizde olumlu değişiklikler olabilir.

Kahve falında yengesini dövmek hayatının daha kolay olacağına, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yenge dövmek işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yengeyi dövmek hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, günah işlemekten korunacağına delalet eder.

Kahve falında dayı ve yenge görmek şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, kişinin aradığı şifaya kavuşacağına inanılır.

Kahve falında yengeyle evlenmek şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına işaret eder.

Kahve falında eski yenge görmek herkesi kendisine hayran bırakacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine inanılır.

Kahve falında amca ve yengeyi görmek kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına delalettir.

Kahve falında yenge konuşmak tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine tabir olunur.