Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında annesiyle tartıştığını görmek

Kahve falında annesiyle tartıştığını görmek çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, büyük bir tartışma yaşayacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında annesiyle tartıştığını gördüyseniz:

  • Finans kontrolünü elden kaçırmayın.

Kahve falında anneyle tartıştığını görmek zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında annesiyle tartıştığını görmek alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, lüksünün ve konforunun da baki olacağına inanılır.

Kahve falında anne babanın tartıştığını görmek işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, borçlanarak bazı işlere atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında anne ve babayı tartışırken görmek şans ve kısmet elde edeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına inanılır.

Kahve falında anne baba tartışması görmek ister istemez çok üzüleceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına yorulur.

Kahve falında anne ve babanın tartıştığını görmek sorunlarının da son bulacağına, ancak daha sonra sorunların aşılacağına delalet eder.

Kahve falında birileriyle tartıştığını görmek işsizseniz işe gireceğinize, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına inanılır.

Kahve falında başbakanla tartıştığını görmek borçların biteceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine yorulur.