Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şeftale görmek

Kahve falında şeftale görmek çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, hayatının belli bir rutine oturacağına, makamının sarsılmayacağına, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, kariyer sahibi olacağına, ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında şeftale gördüyseniz:

  • Hayatta bazen sonuçları düşünerek değil, olabilecekleri hayal ederek ilerlemek gerekebilir.

Kahve falında şeftal yemek ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, yaşanan yokluğun biteceğine inanılır.

Kahve falında işyerindeki şefini görmek kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında şeftal görmek dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, olur olmadık anlarda beyan edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski şefini görmek herkesin karşısında el pençe divan duracağına, maddi ve manevi olarak çok büyük bir zarara düşüleceğine işarettir.

Kahve falında şef olmak hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında şeftale görmek ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, işyerine yüklü miktarda para sokacağına inanılır.

Kahve falında eski şefi görmek ona özlemle sarılacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında işyeri şefini görmek çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine rivayet etmektedir.