Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen birinden bal almak

Kahve falında ölen birinden bal almak gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine, iyi halini yitireceğine, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan fal sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, büyük paralar kazanacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölen birinden bal almak gördüyseniz:

  • Siz sonuçta girişiminizi gerçekleştirdiniz.

Kahve falında balmumu görmek ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşınla bal yemek ortalığın sakinleşip, durulacağına, sorunlarının geçmişte kalacağına işaret eder.

Kahve falında tatlı bal yemek kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında siyah bal görmek yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir kavanoz bal görmek her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hediye bal almak kötü yola sapmayacağına, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine alamet eder.

Kahve falında ağzına bal çalmak sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çok bal arısı görmek yapılan ortaklıkların bozulacağına, onunla yaşamını birleştireceğine inanılır.