Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birine soğan vermek

Kahve falında birine soğan vermek rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, çok sevileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, huzura ereceğinize, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, kalbindeki Allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, duygularının ön plana çıkacağına, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine rivayet eder.

Kahve falında birine soğan vermek gördüyseniz:

  • Nezaketten uzaklaşmak korkusu yüzünden iş yaşamında suistimale açıksınız.

Kahve falında soğan diktiğini görmek özel hayatının renkleneceğine ve de kişinin bu sayede heyecan dolu günler yaşayacağına, imkânlarının çoğalacağına delalettir.

Kahve falında iri soğan görmek zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında toprağa soğan dikmek endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına yorulur.

Kahve falında yeşil soğan yaprağı görmek iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında kurtlu soğan görmek bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına işarettir.

Kahve falında kuru soğan vermek maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında yağda soğan kavurmak önemli kararlar alınacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine alamet eder.

Kahve falında yeşil soğan ekmek uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına yorulur.