Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pantolonun yırtık olduğunu görmek

Kahve falında pantolonun yırtık olduğunu görmek kazançsız işler peşinde olmaya, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına delalettir.

Kahve falında pantolonun yırtık olduğunu gördüyseniz:

  • Duygularınızı dengede tutabilmeniz oldukça zordur.

Kahve falında yırtık pantolon dikmek büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete vesile olacağına yorulur.

Kahve falında pantolonun yırtık olduğunu görmek ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına, işlerinin hızlanacağına inanılır.

Kahve falında yeni yırtık pantolon görmek o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına alamet eder.

Kahve falında pantolonu yırtık görmek işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında yırtık pantolon görmek sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına delalettir.

Kahve falında yırtık kot pantolon görmek insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ağı yırtık pantolon görmek her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına inanılır.

Kahve falında yırtık perde görmek ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine inanılır.