Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında okyanuz görmek

Kahve falında okyanuz görmek hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, insanlara olan güvenin artacağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına alamet eder.

Kahve falında okyanuz gördüyseniz:

  • Ailenizle aranızda mali konular nedeniyle bazı anlaşmazlıklar olabilir.

Kahve falında dua okuyan birini görmek ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına, yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında oğlunu beyazlar içinde görmek eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında padişahın oğlu olmak çözümsüz sorunları olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında doğmamış oğlunu görmek Allah’ın inayetini kazanacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına tabir olunur.

Kahve falında oğlunu damatlıkla görmek borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine tabir olunur.

Kahve falında oğluna düğün yapmak kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına bu sayede hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında okçu olmak hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına yorulur.

Kahve falında oğlundan hediye almak çaresiz durumlara düşeceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına işarettir.