Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında okyanıs görmek

Kahve falında okyanıs görmek bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, sıkıntıların büyüyeceğine, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, çocuk sahibi olunacağına, zahmeti işlerin kolaylaşacağına, övgü dolu sözler işiteceğine ve göğsünün kabaracağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına işarettir.

Kahve falında okyanıs gördüyseniz:

  • Yorumlarınızı manipüle eden kişiler söz konusu olabilir.

Kahve falında kuran okuyamamak müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına delalet eder.

Kahve falında oğlunun tıraş olduğunu görmek onunla ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına işarettir.

Kahve falında yay ve ok görmek yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin de tamamen biteceğine, insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza delalettir.

Kahve falında oğlunu öldürmek çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında oklu kirpi görmek kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine işarettir.

Kahve falında oğlunun banyo yaptığını görmek böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin oğlunun olduğunu görmek işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına tabir olunur.

Kahve falında okunmuş su içmek hakkıyla kazanca, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine işaret etmektedir.