Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fil satın almak

Kahve falında fil satın almak kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, rakipleri mağlup edeceğine, maddi olarak kolaylık içinde olacağına, sevinçli haberlerin alınması ve bu haberlerin çok hayırlı ve doğru bir şekilde değerlendirilip ona göre karar verilmesi sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına, rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına alamet eder.

Kahve falında fil satın almak gördüyseniz:

  • Bazı iş birlikleri özgürleşmenizi sağlayabilir ya da gelecekle ilgili yeni şeyler vaat edebilir.

Kahve falında fil satın almak şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, kendisine kurulmuş bir tuzakla uğraşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında filistine gitmek nefsine uyacağına, haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fil ve deve görmek istediği noktalara geleceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine inanılır.

Kahve falında fil kervanı görmek dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine yorulur.

Kahve falında fil hediye almak iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına delalet eder.

Kahve falında filin su içtiğini görmek yeni bir eve sahip olunacağına, kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına delalettir.

Kahve falında fil suresini dinlemek yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında fil kesmek yeni bir ortama gireceğine, bu ortamda çalışmakta ya da işle ilgili adım atmakta çok zorlanacağına, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına alamet etmektedir.