Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin telefonunu almak

Kahve falında birinin telefonunu almak hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, mevkie edineceğine, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine inanılır.

Kahve falında birinin telefonunu almak gördüyseniz:

  • Kapalı kapılar ardında sizin için olumlu gelişmeler yaşanıyor olabilir.

Kahve falında askerle telefonda konuşmak sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine, sorunlarının ortadan kalkacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiğini telefonla aramak uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında telefon teli görmek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, yanlış işler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kayın babayla telefonda konuşmak kimsenin arkasından konuşmayacağına, fal sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına delalet eder.

Kahve falında patronla telefonda konuşmak endişeli durumların son bulacağına, kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına inanılır.

Kahve falında güzel telefon görmek buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine alamet eder.

Kahve falında sevdiği kızla telefonda konuşmak ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında telefonun çaldığını görmek ilim ve irfan sahibi olunacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine işaret eder.