Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kıl tüy görmek

Kahve falında kıl tüy görmek yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kıl tüy gördüyseniz:

  • Yanlış anlaşılmalar nedeniyle problemler yaşanabilir.

Kahve falında tüy kıl görmek çok yüklü kazançlar elde edileceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine işarettir.

Kahve falında kıl tüy görmek eski bir hastalığın nüksedeceğine, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kedi tüyü yutmak sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bıyık tüyü görmek uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, sorunların hallolacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dilde tüy görmek bedenen ve ruhen iyi olacağına, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında ayağında tüy görmek özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında yüz tüyü almak alım gücünün artmasına, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına delalettir.

Kahve falında siyah tüylü balık görmek İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine işaret etmektedir.