Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuzular görmek

Kahve falında kuzular görmek hayır ve bereketin artmasına, ömrünün uzun olacağına ve fal sahibinin hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder. Büyük üzüntüler yaşanacağına, iş hayatında çok tanınan ve güvenilen biri olunacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine, eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kuzular gördüyseniz:

  • Zamanı iyi kullanmaya çalışmalısınız.

Kahve falında kuzu sürüsü otlatmak zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, özgüveninde artış yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuzu hediye etmek müjdeli bir haber alarak sevineceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına işaret eder.

Kahve falında kucakta kuzu görmek yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kuzu ve yavrusunu görmek içinin hafifleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine işaret eder.

Kahve falında evin içinde kuzu görmek emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Kahve falında koyun kuzu almak geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına delalettir.

Kahve falında ikiz kuzu görmek iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Kahve falında kuzu çevirme görmek kötü halden iyi hale geçeceğine, ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine delalettir.