Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında öğlen ezanı duymak

Kahve falında öğlen ezanı duymak zahmete ve derde düşeceğine, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine işaret eder.

Kahve falında öğlen ezanı duymak gördüyseniz:

  • Çalıştığınız veya yaşadığınız alandaki tüm yeni şeyleri keşfetme içgüdünüzü dizginleyemiyorsunuz.

Kahve falında öğlen ezanı duymak rızkının azalacağına, içebileceğine delalettir.

Kahve falında sabah ezanı duymak iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, ruhani önderlik yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında akşam ezanı okunduğunu duymak maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında namaz kılarken ezan sesi duymak neşeli bir hayat süreceğine, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ezan sesi duymak rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında camide ezan okunduğunu duymak nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine alamet eder.

Kahve falında kabede ezan sesi duymak yaşamının her anlamda iyileşeceğine, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına alamet eder.

Kahve falında akşam ezanı duymak yani babasına benzeyeceğine, fal sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına inanılır.