Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yavru tay görmek

Kahve falında yavru tay görmek her şeyin sarpa saracağına, parasız günler geçireceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine inanılır.

Kahve falında yavru tay gördüyseniz:

  • Başka programlarınız olsa da ya da belli konularda sorumluluklarınız bulunmasına rağmen alacağınız bir daveti geri çevirmemenizde fayda var.

Kahve falında yavru tay görmek yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine delalettir.

Kahve falında tay yavrusu görmek uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah tay görmek daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine inanılır.

Kahve falında tay görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tayyip görmek onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, kapanan kapıların açılacağına delalettir.

Kahve falında küçük tay görmek onları tebrik edeceğine, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tay satın almak kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında at ve tay görmek gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına delalettir.