Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşının eşiyle evlenmek

Kahve falında arkadaşının eşiyle evlenmek hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, vefakar bir insan olunacağına, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, fırsatların elden kaçırılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine delalettir.

Kahve falında arkadaşının eşiyle evlenmek gördüyseniz:

  • Alınan kararları anlayabilmek için seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Kahve falında eşinin arkadaşıyla evlenmek en çetin zorlukların aşılacağına, hastalıkların şifa bulacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşın eşiyle evlenmek türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının eşiyle evlenmek ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eşinin evlendiğini duymak aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, yaşam enerjisine kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski eşinin başkasıyla evlendiğini görmek onunla yaşamını birleştireceğine, değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına rivayet eder.

Kahve falında eski eşle yeniden evlenmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, maddi gücünün artacağına rivayet eder.

Kahve falında evli eşiyle tekrar evlenmek götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine rivayet eder.

Kahve falında eşinin başka birisiyle evlendiğini görmek ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine tabir olunur.