Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mumsema görmek

Kahve falında mumsema görmek başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine yorulur.

Kahve falında mumsema gördüyseniz:

  • Zorlandığınız konularda eski tecrübelerden yararlanmanız işi bitirebilir.

Kahve falında pasta ve mum görmek dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mum yakmaya çalışmak kısaysa da ömrün kısa süreceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine inanılır.

Kahve falında uçan mum görmek insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine rivayet eder.

Kahve falında mum söndürmek rakiplerini alt edeceğine, karlı işler alacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz mum görmek dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine, tövbe edip hak yolunu seçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mum yakıldığını görmek Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mum istemek maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, ortak işlere gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birine mum vermek çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, çok kötü durumlara düşeceğine işaret etmektedir.