Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında müftüyü görmek

Kahve falında müftüyü görmek sorunlarının artacağına, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, müjdeli haberle geleceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına tabir olunur.

Kahve falında müftüyü gördüyseniz:

  • Her konunun çözülmesini istiyorsanız iş bölümü yapmanız veya işleri basitleştirmeniz gerekiyor.

Kahve falında müftüyü görmek ele güne muhtaç hallere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında müftü olduğunu görmek hayatınızın neşe dolacağına, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında müftü olmak yeni bir projenin başına geçirileceğine, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında müftü görmek en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına işaret etmektedir.