Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altın künye takmak

Kahve falında altın künye takmak bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına, sıkıntıya düşüreceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, bunalıma düşeceğine, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, günah işlemekten korunacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine işaret eder.

Kahve falında altın künye takmak gördüyseniz:

  • Hoşunuza gitmeyen detayları veya bilgileri görmezden gelebilirsiniz.

Kahve falında altın künye takmak elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, hasretin biteceğine rivayet eder.

Kahve falında altın künyeler takmak sözünde duracağına, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına yorulur.

Kahve falında koluna altın künye takmak hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine delalettir.

Kahve falında kola altın künye takmak ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına işarettir.

Kahve falında kola künye takmak onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında künye takmak ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına alamet eder.

Kahve falında gümüş künye takmak tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine, üzüntülerinin son bulacağına yorulur.

Kahve falında asker künyesi takmak yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine alamet etmektedir.