Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hamur yuvarlamak

Kahve falında hamur yuvarlamak hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, fal sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine, bir sebeple bu kişinin çok sıkıntı çekeceğine, uzun ve hayırlı bir ömre yorulur.

Kahve falında hamur yuvarlamak gördüyseniz:

  • Bir çok şey yerine tek bir konuyu hedeflerseniz, oradan oraya sürüklenmekten kurtulursunuz.

Kahve falında hamuru yuvarlamak barış için adım atacağına ve olumlu geri dönüş alıp, bu durumu bitireceğine, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hamur yuvarlamak epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, çok güzel günler göreceğine delalet eder.

Kahve falında kaya yuvarlamak ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, bu kişiler sayesinde yeni bir çevreye gireceğine, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para delalettir.

Kahve falında büyük taş yuvarlamak atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine inanılır.

Kahve falında tekerlek yuvarlamak yüksek diploma alacağına, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Kahve falında halı yuvarlamak insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine rivayet eder.

Kahve falında taş yuvarlamak kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine delalettir.

Kahve falında kütük yuvarlamak içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, bu yüzden büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine, hayatının iplerini eline alacağına rivayet eder.