Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kulübe görmek

Kahve falında kulübe görmek evlerine dünürcü geleceğine, hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine inanılır.

Kahve falında kulübe gördüyseniz:

  • Ilımlı olunması gerekiyor.

Kahve falında kulübeye girmek ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına alamet etmektedir.

Kahve falında küçük kulübe görmek onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, zahmete düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında köpek kulübesi görmek maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, kalabalık aile toplantılarına katılacağına yorulur.

Kahve falında kulübede yaşadığını görmek kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına yorulur.

Kahve falında telefon kulübesi görmek kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kulübe görmek ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine rivayet eder.

Kahve falında köpek kulübesine girmek iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine rivayet eder.

Kahve falında ahşap kulübe görmek kısa süre içinde işlerinin açılacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, hasta olanlar için şifa bulmaya işarettir.