Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında istila görmek

Kahve falında istila görmek sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına delalet etmektedir.

Kahve falında istila gördüyseniz:

  • Bazı planlar, düzenlemeler veya anlaşmalar esnasında fazla inatçı olmanız size zor anlar yaşatabilir.

Kahve falında çekirge istilası görmek işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, doğru kararların alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında istilaya uğramak keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine alamet eder.

Kahve falında fare istilası görmek iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında sinek istilasına uğramak hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına alamet eder.

Kahve falında uzaylı istilası görmek daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, çok hayırlı işlere girileceğine delalettir.

Kahve falında düşman istilası görmek elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok büyük sıkıntılar çekileceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına delalet etmektedir.

Kahve falında istila görmek tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hayvan istilası görmek herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına yorulmaktadır.