Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mıhlama görmek

Kahve falında mıhlama görmek ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kötü günler yaşayacağına, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine rivayet eder.

Kahve falında mıhlama gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinin dışında da insanlardan bencilce yaklaşımlar görebilir, art niyetli tavırlarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında mıhlama görmek çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mıhlama yapmak amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mıh görmek ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mıhlama yemek çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına rivayet eder.