Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında etrafa para saçmak

Kahve falında etrafa para saçmak kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan fal, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, zor zamanlar geçireceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, helal rızıklara kavuşulacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında etrafa para saçmak gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerinizde belli bir haraketlenme olması olasıdır.

Kahve falında etrafa para saçmak evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine, mutluluk ve huzur elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında paraları saçmak çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine tabir olunur.

Kahve falında kağıt para saçmak bankadaki hesabının büyüyeceğine, hayallerin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bozuk para saçmak birçok iş kapısının açılacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında para saçmak çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, fal sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına işarettir.

Kahve falında düğünde para saçmak işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine tabir olunur.

Kahve falında saçda böcek görmek yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında saçda kepek görmek beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına tabir olunur.