Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arabayla çamurlu yolda gitmek

Kahve falında arabayla çamurlu yolda gitmek yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, beğenilen işlere imza atacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arabayla çamurlu yolda gitmek gördüyseniz:

  • Rekabet veya mücadele gerektiren ortamları gereğinden fazla küçümsüyor olabilirsiniz.

Kahve falında arabayla çamurlu yolda gitmek dilediği gibi yaşayacağına, kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arabayla çamurlu yoldan geçmek büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çamurlu yolda araba kullanmak stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine tabir olunur.

Kahve falında arabayla yolda gitmek artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, verilen emeklerin boşa gideceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına alamet eder.

Kahve falında karlı yolda arabayla gitmek zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine delalettir.

Kahve falında uzun yolda arabayla gitmek de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yolda arabayla gitmek özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, istediklerini elde edeceğine yorulur.

Kahve falında dar yolda arabayla gitmek ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına yorulmaktadır.