Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mendil görmek

Kahve falında mendil görmek iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, zor zamanların biteceğine, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, hobilerine eğileceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına delalettir.

Kahve falında mendil gördüyseniz:

  • Çevrenizde, hakkında derhal bazı tedbirler almanız gereken bir kimse bulunabilir.

Kahve falında ıslak mendil vermek işlerin aksayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mendil görmek emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kazancı arttıracağına inanılır.

Kahve falında ıslak mendil görmek takdir edileceğine, kötü ve zor günler yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında düğün mendili görmek sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüden mendil almak düşmanlarla beraber oturmaya, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine inanılır.

Kahve falında beyaz selpak mendil görmek kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, yanlış işler yapacağına işarettir.

Kahve falında kolonyalı mendil görmek mutlu bir insan olunacağına, kişinin her işi severek yapacağına delalettir.

Kahve falında kirli mendil görmek başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, işbirliği içinde olacağına tabir olunur.