Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kauçuk görmek

Kahve falında kauçuk görmek büyük borçların altında ezileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, geçim derdi yaşayacağına, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine delalettir.

Kahve falında kauçuk gördüyseniz:

  • Baskılar yıldırıcı olabilir ya da bazı kişilerin planlarındaki değişiklikler size sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında kauçuk çiçeği görmek uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, karşısına kötü kişilerin çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında kauçuk ağacı görmek büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kauçuk yaprağı görmek rahatlayacağına, hafifleyeceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine işarettir.

Kahve falında saksıda kauçuk görmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına yorulur.

Kahve falında kauçuk bitkisi görmek sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine işaret eder.

Kahve falında kauçuk görmek üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına rivayet etmektedir.