Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah güneş gözlüğü takmak

Kahve falında siyah güneş gözlüğü takmak her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, başarılı bir kişi olunacağına, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, uğursuzluklarla karşılaşacağına, sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, iş hayatında bazı zorluklar yaşanılacağına işaret eder.

Kahve falında siyah güneş gözlüğü takmak gördüyseniz:

  • Verilen sözler tutulamayabilir.

Kahve falında siyah güneş gözlüğü takmak maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı güneş gözlüğü takmak dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, özgüveninde artış yaşanacağına inanılır.

Kahve falında gece güneş gözlüğü takmak bereketin ve verimin olacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına yorulur.

Kahve falında güneş gözlüğü takmak çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine işaret eder.

Kahve falında siyah güneş gözlüğü görmek her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına delalet eder.

Kahve falında siyah gözlük takmak maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine delalet eder.

Kahve falında siyah çerçeveli gözlük takmak işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine işaret eder.

Kahve falında güneş gözlüğü satmak atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına alamet etmektedir.