Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında okulumu görmek

Kahve falında okulumu görmek götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, hep dua edeceğine, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine rivayet eder.

Kahve falında okulumu gördüyseniz:

  • Olaylara sakin yaklaşmayı denemelisiniz.

Kahve falında okul hocasını görmek bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mezun olduğum okulu görmek yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeni bir okula başladığını görmek yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına, sosyal hayatında da mutlu olacağına tabir olunur.

Kahve falında okulun müdür yardımcısını görmek maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, rahat bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Kahve falında okulda yazılı olmak elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında okul müdürünü dövmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına tabir olunur.

Kahve falında okul sırası taşımak bunalıma gireceğine, ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine yorulur.

Kahve falında deniz okulu görmek zinde kalacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine delalet eder.