Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında muska yapıldığını görmek

Kahve falında muska yapıldığını görmek eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına, çalışkan bir kişi olunacağına, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında muska yapıldığını gördüyseniz:

  • Mantığınızın sesini sezgilerinizle birleştirebilirseniz büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Kahve falında muska yapıldığını öğrenmek bilgiyle donanacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında muska yapıldığını görmek ihtiyaçlarını giderebileceğine, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına inanılır.

Kahve falında birine muska yapıldığını görmek yeni mallara sahip olacağına, eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına tabir olunur.

Kahve falında muska yapıldığını duymak ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine alamet eder.

Kahve falında kendine muska yapıldığını görmek beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine delalet eder.

Kahve falında muska yakmak bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına inanılır.

Kahve falında muska çıkarmak hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında muska bozmak çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine işaret eder.