Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bacakta siğil görmek

Kahve falında bacakta siğil görmek istenen her şeye sahip olunacağına, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, yeni bir adım atılacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Kahve falında bacakta siğil gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi göstermenize olanak tanıyabilecek bir fikre yatırım yapabilirsiniz.

Kahve falında bacakta siğil görmek özlemelerin son bulacağına, yokluğun biteceğine, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Kahve falında bacağında siğil görmek keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında elinde siğil görmek kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan fal sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında elde siğil çıktığını görmek işindeki verimliliğinin artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına alamet eder.

Kahve falında kafada siğil görmek sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına rivayet eder. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların başgöstereceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına yorulur.

Kahve falında parmakta siğil görmek hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine, şeref ve rütbeye alamet etmektedir.

Kahve falında siğil görmek sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına alamet eder.

Kahve falında kolunda siğil görmek dini duygularının ve inancının güçleneceğine ve dolayısıyla da iç huzuru yakalayacağına, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına tabir olunur.