Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayakkaba görmek

Kahve falında ayakkaba görmek geniş ve bol rızık elde edeceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, yeni maddi kapıların size açılacağın, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ayakkaba gördüyseniz:

  • Tavırlarınızın doğru veya yanlış olmasını ruh durumunuz etkileyecek.

Kahve falında ayağına bilezik takmak sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına, karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına yorulur.

Kahve falında ayak izini görmek gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, zor zamanların geride kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin ayağını kırık görmek elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, muradına ereceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına alamet eder.

Kahve falında sevdiğinin ayağını görmek rızkının genişleyeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının ayağında çorap görmek zenginlik elde edeceğine, yakında işlerinin aksayacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ayakları ters kadın görmek yaşam sevincinin geri geleceğine, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kendi ayağının kırıldığını görmek gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine inanılır.

Kahve falında ayağının alçıda olduğunu görmek zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine inanılır.