Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mahçup görmek

Kahve falında mahçup görmek huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, neşeli bir hayat süreceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, makam edineceğine, itibar kazanacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, sıkıntılı günler yaşayacağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, anne babayla tatsızlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mahçup gördüyseniz:

  • Kısa zamanda olayların akışına uyum sağlabileceksiniz.

Kahve falında mahmut hüdayi görmek yaşanan hastalıklara şifa geleceğine ve küs insanların barışacağına, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden fal sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında mahmut görmek çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında aziz mahmut hüdayi görmek bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine tabir olunur.

Kahve falında mahmut ismini söylemek en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, büyük bir kavgaya tutuşacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında mahçup görmek hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına inanılır.

Kahve falında deniz mahsülleri yemek hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına alamet eder.

Kahve falında aziz mahmut hüdayi hazretlerini görmek çok daha iyi yerlere geleceğine, pembe gelinlik ise henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına delalettir.

Kahve falında mahmud efendiyi görmek bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına işaret eder.