Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kurana el basarak yemin etmek

Kahve falında kurana el basarak yemin etmek Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, beklenmedik kapıların açılmasına, özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, bir süre bu duruma çare bulamayacağına, hayatının ve planlarının bozulacağına, farklı kişilerle tanışacağına inanılır.

Kahve falında kurana el basarak yemin etmek gördüyseniz:

  • Miras, nafaka, komisyon, sigorta primi, vergi, kredi, faiz, burs, partnerinizin veya müşterilerinizin gelirlerinde artış, sponsorluk v.b konularda beklentileriniz varsa kolaylıkla karşılandığını görerek şaşırabilirsiniz.

Kahve falında kurana el basarak yemin etmek onurlu bir hayat süreceğine, zararın telafi edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kurana el basıp yemin etmek kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına tabir olunur.

Kahve falında kurana el basmak yemin etmek çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına ve parasal bir sıkıntıya yol açacağına ancak daha sonra gelecek bir yardım ya da alınacak bir destek sayesinde işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kurana yemin ettirmek özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına işarettir.

Kahve falında kuran üstüne yemin etmek herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine tabir olunur.

Kahve falında kuranı kerime yemin etmek kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına tabir olunur.

Kahve falında kuranla yemin etmek sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek işaret eder.

Kahve falında kurana yemin etmek destek istediği kişilerden destek alamayacağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine delalet etmektedir.