Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fıstık görmek

Kahve falında fıstık görmek imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, elindeki herşeyi kaybedeceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, hastalıklara şifa bulunacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, çok büyük bir şok yaşayacağına, tüm hayatının durma noktasına geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında fıstık gördüyseniz:

  • Yeni bir şeye başlamak istiyorsanız mevcut durumunuza dürüst yaklaşmanız gerekiyor.

Kahve falında fıstık badem görmek sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, çok sevileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birine fıstık vermek büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, ticaretinin gelişeceğine rivayet eder.

Kahve falında çuvalla fıstık görmek düşman malından yemeye, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına delalet eder.

Kahve falında antep fıstık yemek çekilen çilelerin sona ereceğine, rakiplerini alt edeceğine, karlı işler alacağına rivayet eder.

Kahve falında kavrulmuş fıstık yemek çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, işlerin ve düzenin bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında fıstık ezmesi görmek daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Kahve falında fıstıklı baklava yediğini görmek kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fıstıklı ekmek görmek kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına yorulur.