Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kolye bilezik görmek

Kahve falında kolye bilezik görmek rakiplerini geride bırakacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bazı konularda önayak olunacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, onlarla birlikte hareket edeceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kolye bilezik gördüyseniz:

  • Yayıncılık, bilişim, medya, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, seyahatler veya dış ticaret başlıklarında iletişim hızlanıyor.

Kahve falında altın bilezik ve kolye takmak atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında altın bilezik kolye görmek maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine rivayet eder.

Kahve falında altın kolye bilezik görmek sıkıntı yaşanacağına, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Kahve falında kolye bilezik almak çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında altın kolye ve bilezik görmek bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında altın bilezik ve kolye görmek falı kapatan bir kadın ise hizmetkar edineceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kolye bilezik görmek hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına işaret etmektedir.

Kahve falında kolye ve bilezik takmak onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine işaret eder.