Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında destek görmek

Kahve falında destek görmek daha iyi şartlarda yaşayacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, çok büyük çaba sarfedeceğine, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine ve daha sonra yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, durumun değişmesine, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden kişinin mutsuz olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında destek gördüyseniz:

  • Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin.

Kahve falında birinden destek almak işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında destek görmek aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına alamet eder.

Kahve falında ölüden destek almak korkularını ve şüphelerini yeneceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinden destek görmek küslerin ve kırgınların barışacağına, ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında birine destek olmak iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına alamet eder.