Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tahan görmek

Kahve falında tahan görmek kötü gidişe dur denileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında tahan gördüyseniz:

  • Zamanınızı yeni şeyler öğrenmeye sarfetmeniz olasıdır.

Kahve falında taha suresini okumak dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına, zahmetli işlerle uğraaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tahiyyat okumak işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına alamet eder.

Kahve falında taha ismi duymak yaşadığı yerden uzak kalacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında okyanus ta yüzmek yüksek bir makamı olacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine işarettir.

Kahve falında tahınlı pide görmek talihin yüzlerine güleceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tazmanya canavarı görmek fal sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına delalet eder.

Kahve falında tahınlı ekmek görmek Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, o işi canlandıracağına, ayaklandıracağına, o işten ekmek yiyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında taha ismini duymak düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine delalet eder.