Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uçağı görmek

Kahve falında uçağı görmek hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, hayatından razı geleceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, bundan güç ve cesaret alacağına delalet eder.

Kahve falında uçağı gördüyseniz:

  • Tüm doğru hamleleri yapabilecek durumdasınız, başkaları farklı yoldan gitmenizi söylese bile kararlarınızı sorgulamayın.

Kahve falında uçak seyahati yapmak tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına, sevdiği birini kırmaya delalet etmektedir.

Kahve falında eski uçak görmek çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine delalettir.

Kahve falında uçakla yolculuk ettiğini görmek hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, planlı ve programlı davranacağına delalet eder.

Kahve falında maket uçak görmek sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hac için uçağa binmek arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mekkeye uçakla gitmek kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında uçakla almanya ya gitmek kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında savaş uçağına binmek eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına yorulmaktadır.