Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koşu atı görmek

Kahve falında koşu atı görmek en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına delalet eder.

Kahve falında koşu atı gördüyseniz:

  • Duygularınızda değişiklik söz konusu olabilir.

Kahve falında koşu atı görmek dileklerinin yerine geleceğine, kalifiye elemanlar arasına gireceğine rivayet eder.

Kahve falında koşup ilerleyememek anne babayla tatsızlık yaşanacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında koşup terlemek gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, azalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında koşup kaçmak işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına alamet eder.

Kahve falında koşu kazanmak çeşitleneceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine alamet eder.

Kahve falında koşu yapmak iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında koşu bandında koşmak sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında koşup durmak sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına inanılır.