Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında korse görmek

Kahve falında korse görmek çevresindekilerle arasının açılacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına, kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına işarettir.

Kahve falında korse gördüyseniz:

  • Yeniliklere uymakta zaman kaybetmemelisiniz.

Kahve falında korse görmek anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine delalettir.

Kahve falında korse giymek rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına alamet eder.

Kahve falında korse takmak oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, el attığı birçok işte zarar edeceğine delalet eder.