Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koreli görmek

Kahve falında koreli görmek elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine delalet eder.

Kahve falında koreli gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde kırgınlıklar olabilir.

Kahve falında korkarak ağlamak iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, ev sahibi olunacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine alamet eder.

Kahve falında ateş ve kor görmek aile hayatı içinde mutlu olunacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine delalet eder.

Kahve falında köpekten korkmamak ailesindeki huzurun bozulacağına, kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına alamet eder.

Kahve falında eşinin korktuğunu görmek ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına yorulur.

Kahve falında korktuğun hayvanı görmek çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve falı kapatan kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, borç yüzünden uykuların kaçacağına işarettir.

Kahve falında korktuğu için ayetel kürsi okumak ona dört elle gönülden bağlanacağına, etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine işarettir.

Kahve falında yılan görüp korkmamak yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına inanılır.

Kahve falında böcekten korktuğunu görmek hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine işarettir.