Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hurda görmek

Kahve falında hurda görmek elinde bulunan paranın boşa gideceğine, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, parasını dikkatli harcayacağına, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, en çetin zorlukların aşılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, fal sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine işarettir.

Kahve falında hurda gördüyseniz:

  • Durmanız veya beklemeniz içinse, hiçbir neden yok gibi duruyor.

Kahve falında hurdacı olmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına delalet eder.

Kahve falında araba hurdası görmek sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hurdacı görmek hayatın belli bir düzene oturacağına, iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine yorulur.

Kahve falında demir hurdası görmek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına yorulur.

Kahve falında hurda yığını görmek yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine ve işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ortak olacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına delalet etmektedir.

Kahve falında araba hurdalığı görmek elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında hurda altın görmek hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına işarettir.

Kahve falında arabanın hurda olduğunu görmek elinin darlığa düşmeyeceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına yorulur.