Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında komşuyla telefonda konuşmak

Kahve falında komşuyla telefonda konuşmak destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine, iyi huylar edineceğine, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, ancak fal sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında komşuyla telefonda konuşmak gördüyseniz:

  • Bazı kişileri fikirlerinizin doğruluğu konusunda ikna etmeniz zor olabileceği gibi, tam tersi bir durumun da olumlu sonuçlanma olasılığı yok gibi duruyor.

Kahve falında komşuyla telefonda konuşmak iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına alamet eder.

Kahve falında komşuyla konuşmak yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına delalettir.

Kahve falında küs komşuyla konuşmak iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına yorulur.

Kahve falında komşusuyla konuşmak mali olarak sıkıntıya düşeceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş komşuyla konuşmak uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine işaret eder.

Kahve falında eski arkadaşla telefonda konuşmak Allah katında güzel mükafatlar almasına, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına delalet eder.

Kahve falında sevdiğin biriyle telefonda konuşmak karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, destek için ailesiyle de konuşacağına tabir olunur.

Kahve falında okulda telefonla konuşmak hayalkırıklıklarının giderileceğine, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına yorulmaktadır.