Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında komşuda düğün görmek

Kahve falında komşuda düğün görmek çeşitli kırgınlıklar olacağına, isteklerini yerine geleceğine, müjdeli haberler alacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, iyi insanlar ile birlikte olunacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına işaret eder.

Kahve falında komşuda düğün gördüyseniz:

  • Belli konularda belli şekillerde davranmalarını istediğiniz bazı kişileri kendi hallerine bırakmanız durumunda, şaşırtıcı bir şekilde, kendi istekleri dahilinde sizin isteklerinizi yerine getirdiklerini görebilirsiniz.

Kahve falında komşuda düğün görmek yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında komşunun evinde düğün görmek yaşamdan istediklerini alacağına, geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında komşunun düğününü görmek üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına inanılır.

Kahve falında komşu düğünü görmek hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine işaret eder.

Kahve falında komşu kavgası görmek gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında komşunun evinde banyo yapmak elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine işarettir.

Kahve falında komşuya süt vermek geçmişi unutup geleceğine, mal mülk kazanacağına yorulur.

Kahve falında komşunu ölmüş görmek yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına alamet etmektedir.