Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sakal ve bıyık kesmek

Kahve falında sakal ve bıyık kesmek hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine, yapılan her işte hayır duası alınacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, büyük başarılar kazanacağına, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına işaret eder.

Kahve falında sakal ve bıyık kesmek gördüyseniz:

  • Tam olarak formüle etmeden önce planlarınızı detaylı olarak diğerleriyle paylaşmamanızda fayda var.

Kahve falında sakal bıyık kesmek herkesin takdirinin toplanacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında sakal ve bıyık kesmek ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine delalet eder.

Kahve falında bıyık sakal kesmek yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sakallı bıyıklı kadın görmek rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sakal ve bıyık çıktığını görmek elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına tabir olunur.

Kahve falında kadında sakal bıyık görmek kırılan kalbin onarılacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Kahve falında sakal bıyık traşı olmak böylece kendine güveneceğine, söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sakal bıyık çıktığını görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına alamet eder.