Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cin evi görmek

Kahve falında cin evi görmek yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, mutlu ve huzurlu biri olacağına, ekmeğinin azalacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan fal, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri fal sahibini arkadan vurmak için kullanacağına delalettir.

Kahve falında cin evi gördüyseniz:

  • Erkekseniz eşinizin hamileliği size gereğinden çok masraf açabilir.

Kahve falında cinlerin eve musallat olduğunu görmek arif ve alim kimseler arasına gireceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında evde cin olduğunu hissetmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında cinlerin eve girdiğini görmek sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına delalet eder.

Kahve falında cinli eve girmek her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evden cin kovmak huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına tabir olunur.

Kahve falında evde cin görmek aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cin evi görmek yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında cinli ev görmek hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, eline büyük paralar geçeceğine ve önemli yatırımlar yapıp, dünyevi hayatını garanti altına alacağına delalettir.