Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında suda boğulan insanlar görmek

Kahve falında suda boğulan insanlar görmek arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında suda boğulan insanlar gördüyseniz:

  • Yoksa zararını siz görürsünüz.

Kahve falında suda boğulmuş insanlar görmek canlanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine delalet eder.

Kahve falında suda boğulan insanlar görmek elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, dertlerin kısa zamanda biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında suda boğulan insan görmek kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında derin suda boğulmak eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine ve bu yolda kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına, verimli olacak işler yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başka birinin suda boğulduğunu görmek tamamlanmadan kalacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine işaret eder.

Kahve falında duru suda boğulmak kendi işinin başına geçeceğine, var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın yüzeye çıkmasına inanılır.

Kahve falında suda boğulan birini kurtarmaya çalışmak nasibin bollaşacağına, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında birini suda boğulurken görmek ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, dünyasının bir anda değişeceğine işaret etmektedir.