Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şans oyunu kazandığını görmek

Kahve falında şans oyunu kazandığını görmek güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, başına gelen üzücü bir olaydan etkilenip etrafındaki insanlara çok kırılacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, çok başarılı adımlar atacağına alamet eder.

Kahve falında şans oyunu kazandığını gördüyseniz:

  • İsteksiz olmanız veya işleri ertelemeniz çok fazla sorun yaşanmasına neden olabilir.

Kahve falında şans oyunundan para kazanmak markasını duyuracağına, sorunların gittikçe artacağına işarettir.

Kahve falında şans oyunu kazandığını görmek zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında şans oyununda kazanmak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, yeni işlerin geleceğine işarettir.

Kahve falında şans oyunundan para kazandığını görmek zorlukların ve sorunların aşılacağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına bu sayede hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında şans oyunlarından para kazanmak yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de falı kapatan kişinin ağız tadının yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında şans oyunu kazanmak problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine inanılır.

Kahve falında şans oyunu tutturmak kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında şans oyunu kuponu görmek hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine işaret eder.