Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağaçtan yeşil erik koparmak

Kahve falında ağaçtan yeşil erik koparmak işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine, tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağaçtan yeşil erik koparmak gördüyseniz:

  • Sevdiğinizle yaşayacağınız güzel anları kaçırabilirsiniz.

Kahve falında ağaçtan yeşil erik toplamak çevrenizden takdir görmeye, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ağaçtan yeşil erik koparıp yemek sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine delalettir.

Kahve falında ağacında yeşil erik görmek manevi olarak çok rahat edileceğine, sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına inanılır.

Kahve falında yeşil erik ağacı görmek insanlar tarafından ayıplanacağına, iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil erik ağaçları görmek mutluluk verici olaylar yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, rütbe edineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına rivayet eder.

Kahve falında ağaçta yeşil erik görmek tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine alamet eder.

Kahve falında ağaçtan yeşil erik yemek çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında yeşil erik ağacına çıkmak Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, onu başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına işaret eder.