Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kısmeti görmek

Kahve falında kısmeti görmek işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, sorunların günden güne azalacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, bu işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, başarısının azalacağına işarettir.

Kahve falında kısmeti gördüyseniz:

  • Bazı kişilere bazı konularda yardımcı olmak ya da yüklerini hafifletmek isteyebilirsiniz.

Kahve falında kısmeti görmek sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine alamet eder.

Kahve falında kısmet çıktığını görmek doğru yatırımlar yapacağına, rahat bir hayata sahip olmaya işaret etmektedir.

Kahve falında kısmetini görmek kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına, kişinin hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kısmet açmak çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, zahmetli bir işin altından kalkılacağına delalet eder.

Kahve falında kısmet çıkması görmek zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, sorunların aşılacağına tabir olunur.

Kahve falında kısmet aramak uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, başarı kazanılacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine tabir olunur.

Kahve falında kısmeti açılmak kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kısmet görmek kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine alamet etmektedir.